TAGA - producent modów modułowych

BUDUJĄC Z TAGA WYBIERASZ

JAKOŚĆ

Spełniając czyjeś marzenia o własnym domu, nie chodzimy na skróty.

NOWOCZESNOŚĆ

Budownictwo modułowe to komfort, jakiego wcześniej nie znano.

ZAUFANIE

Jesteśmy firmą, która się nie boi, gdy inwestor patrzy na ręce.

UNIKALNOŚĆ

U nas nie musisz wybierać z kilku projektów – zbudujemy, co zechcesz.

CHCESZ ZOBACZYĆ JAK MIESZKAMY?
producent modów modułowych TAGA - projektowanie

TAGA to producent, który jest obecny na polskim rynku od 1990 roku. Naszą domeną są domy modułowe, które realizujemy według wizji inwestora lub dostarczonych przez niego projektów. Korzystając z tej technologii, możemy dostarczać energooszczędne budynki zapewniające wysoki komfort życia. Dużym atutem jest także możliwość skrócenia czasu budowy nawet do 10 tygodni.

W naszej ofercie znajdują się domy w 3 różnych standardach oszczędności energii cieplnej. Dom energooszczędny o współczynniku przenikania ciepła U 0,2 oferuje wysoki komfort termiczny przy niższych kosztach ogrzewania. Dom wysoko energooszczędny spełnia już normę U 0,15, pozwalając na jeszcze większe obniżenie zapotrzebowania budynku na ciepło. Z kolei dom pasywny ze wskaźnikiem U 0,1 jest naszą najcieplejszą opcją i ogranicza nakłady na ogrzewanie praktycznie do zera.

Tak wysoką efektywność energetyczną budynków uzyskujemy dzięki zastosowaniu komponentów doskonałej jakości. Domy modułowe TAGA w dużej części składają się z materiałów izolacyjnych niemieckiej firmy STEICO. To ceniony na europejskim rynku producent elementów konstrukcyjnych łączących nowoczesne rozwiązania z ekologicznymi materiałami termoizolacyjnymi z drewna.

Budując swój wymarzony dom z TAGA, sam decydujesz o zakresie zleconych nam prac. Jeśli chcesz, zajmiemy się wszystkim, począwszy od kwestii formalnych, poprzez opracowanie projektu, wykonanie fundamentu i postawienie konstrukcji, aż po kompletne wykończenie wnętrz oraz przygotowanie elewacji. Równie istotne jest to, że dla Twojej wygody nasz kontakt może być wyłącznie zdalny.

Domy TAGA to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą żyć w przyjaznym otoczeniu bez rezygnowania z wysokiego komfortu.

producent modów modułowych - salon