ENERGOOSZCZĘDNY DOM MODUŁOWY - INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ ZWRACA
Technologia modułowa pozwala na budowanie obiektów o wysokiej efektywności energetycznej. Pewną normę stanowią już tutaj domy energooszczędne spełniające standard NF 40. Jednocześnie coraz więcej inwestorów decyduje się na domy pasywne (NF 15), które dzięki minimalnemu zapotrzebowaniu na energię cieplną, zmniejszają rachunki za ogrzewanie praktycznie do zera.
DOM MODUŁOWY - TECHNOLOGIA BLISKO NATURY
Domy modułowe TAGA w dużej części składają się z drewna, które dzięki odpowiedniej obróbce, zostało pozbawione wad, jednak zachowało swoich najcenniejsze właściwości. Właśnie to sprawia, że wznoszone przez nas konstrukcje są nie tylko ekologiczne, ale i przyjazne dla zdrowia mieszkańców. Drewno wprowadza do wnętrz także pewną łagodność i harmonię, tak cenione między innymi w stylu skandynawskim.
CAŁOROCZNE DOMY MODUŁOWE O WYSOKIEJ EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ
Chociaż dzięki zastosowanej technologii domy modułowe same w sobie są ciepłe, warto wyposażyć je w dodatkowe systemy pozwalające na świadome gospodarowanie energią. Pewnym standardem, szczególnie w domach energooszczędnych, staje się rekuperacja, która podczas wymiany powietrza daje możliwość odzyskiwania ciepła z jego wydmuchiwanego strumienia.
BUDOWA DOMU
MODUŁOWEGO
Dzięki zastosowanym rozwiązaniom całoroczne domy modułowe TAGA spełniają wszystkie wymagania stawiane budynkom mieszkalnym. Nie tylko zapewniają wysoki komfort cieplny bez względu na porę roku, ale także sprawdzają się w każdych warunkach klimatycznych. Technologia modułowa, wykorzystując najlepsze założenia budownictwa skandynawskiego, doskonale odnajduje się także w surowym, górskim klimacie.
CERTYFIKAT SZCZELNOŚCI DOMÓW TAGA
Całoroczne domy modułowe TAGA z łatwością przechodzą badania szczelności powietrznej, czym wpisują się w normy wynikające z rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Dzięki temu nie tylko zapewniają niesamowity komfort życia, ale pozwalają także na ograniczenie kosztów eksploatacyjnych związanych, między innymi, z ogrzewaniem.