Odkryj Komfort i Tradycję Domów Szkieletowych w Systemie Skandynawskim

Domy szkieletowe to coraz popularniejszy wybór dla osób poszukujących nowoczesnych, ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań mieszkaniowych. Budowane w technologii modułowej, oferują nie tylko szybką budowę, ale także wysoką jakość i trwałość.

TAGA to polski producent domów ekologicznych z siedzibą w Dzierżoniowie działający na rynku od 30 lat. Nasz zakład produkcyjny znajduje się pod Ząbkowicami Śląskimi. Przewagę konkurencyjną daje nam znajomość lokalnych przepisów budowlanych, współpraca z miejscowymi architektami oraz kierownikami robót budowlanych. Bardzo istotnym elementem naszej wiedzy jest znajomość uwarunkowań geologicznych jakie występują w naszym regionie.

Podczas Dnia Otwartego Domu Wzorcowego będziecie mieli okazję:

  • **Zwiedzić nasz dom wzorcowy**: Przekonajcie się na własne oczy, jak wygląda komfortowe i energooszczędne mieszkanie w domu szkieletowym w systemie skandynawskim.
  • **Porozmawiać z ekspertami**: Nasi doświadczeni specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące budowy, wykończenia oraz eksploatacji domów szkieletowych.
  • **Zainspirować się nowoczesnym designem**: Odkryjcie różnorodne projekty dostosowane do różnych potrzeb i preferencji mieszkańców.

Czym charakteryzują się domy w systemie skandynawskim?

  • **Doskonała izolacja termiczna**: Domy w systemie skandynawskim są projektowane z myślą o oszczędności energii i komforcie termicznym. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów izolacyjnych, zapewniają one optymalną temperaturę zarówno zimą, jak i latem.
  • **Trwałość i solidność konstrukcji**: Konstrukcja szkieletowa w połączeniu z solidnymi materiałami budowlanymi sprawia, że domy w systemie skandynawskim są nie tylko wytrzymałe, ale także odporne na różnorodne warunki atmosferyczne.
  • **Naturalne materiały**: W trosce o zdrowie mieszkańców oraz środowisko naturalne, w budowie domów szkieletowych w systemie skandynawskim wykorzystuje się głównie naturalne materiały, takie jak drewno czy wełna drzewna.

Nie przegap okazji, aby odkryć fascynujący świat domów szkieletowych podczas naszego Dnia Otwartego Domu Wzorcowego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowoczesnym i ekologicznym sposobem budowania!LEAVE A COMMENT