Dom modułowy na terenie powiatu Dzierżoniowskiego

Zapraszamy do umówienia się na wizytę w domu modułowym na terenie powiatu Dzierżoniowskiego, którym możemy się pochwalić dzięki życzliwości jednego z naszych klientów i jego rodziny. Raz w miesiącu otwieramy drzwi tego zamieszkałego budynku, dając wszystkim zainteresowanym szansę na poznanie tej innowacyjnej formy mieszkania oraz jej zalet. To wyjątkowa okazja, aby bliżej poznać życie w domu modułowym i zobaczyć, co ma on do zaoferowania!


Domy modułowe - portfolio

W większości domów modułowych TAGA wykorzystywane jest drewno, które po odpowiedniej obróbce pozbawione zostało wad, zachowując jednocześnie swoje najcenniejsze cechy. To właśnie ta cecha sprawia, że nasze konstrukcje są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla zdrowia mieszkańców. Drewno dodaje wnętrzom pewnej łagodności i harmonii, co jest szczególnie cenione w stylu skandynawskim, między innymi.


Projekty domów PROJEKTYKA

Prezentujemy autorskie projekty domów firmy PROJEKTYKA z którą ściśle współpracujemy. Poniższa galeria to tylko przykłady domów, które możemy dla Ciebie zbudować. Skontaktuj się z nami – wspólnie wybierzemy projekt i zajmiemy się formalnościami, by móc szybko przejść od projektu do realizacji.