Jak powstają domy TAGA?

Domy TAGA – od projektu aż po wykończenie

Budowa własnego domu to jedno z najważniejszych przedsięwzięć w życiu, które wymaga starannego planowania i realizacji. Dla tych, którzy szukają szybkiego, efektywnego i wyjątkowego rozwiązania, firma TAGA oferuje domy modułowe, które zapewniają komfortowe warunki mieszkalne od samego początku procesu budowlanego aż po ostatnie wykończenia. Sprawdź jak powstają domy TAGA.

Jak powstają domy TAGA?

  1. Lokalizacja Pierwszym krokiem w budowie domu jest wybór lokalizacji. To decyzja, która determinuje wiele aspektów przyszłego życia, dlatego firma TAGA pozostawia ten wybór w rękach klienta, bowiem to on najlepiej wie, gdzie chce stworzyć swój wymarzony dom.
  2. Projekt Czy masz już gotowy projekt, czy też potrzebujesz pomocy architekta – firma TAGA jest gotowa sprostać Twoim oczekiwaniom. Możesz zdecydować się na współpracę z naszymi specjalistami, którzy zaprojektują dla Ciebie dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
  3. Formalności Zajmowanie się formalnościami urzędowymi związanych z budową może być czasochłonne i męczące. Dlatego firma TAGA oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych, wystarczy nam udzielić pełnomocnictwa.
  4. Teren pod budowę Przed rozpoczęciem budowy konieczne jest odpowiednie przygotowanie terenu pod budowę. To m.in. podłączenie mediów, oczyszczenie i ogrodzenie terenu oraz wytyczenie budynku. Firma TAGA dba o to, by wszystkie te czynności zostały wykonane solidnie i zgodnie z planem.
  5. Fundament Solidny fundament to podstawa każdej konstrukcji. Zlecając jego wykonanie firmie TAGA, masz pewność, że zostanie on wykonany zgodnie z najwyższymi standardami, co zapewni bezpieczeństwo i trwałość Twojego domu.
  6. Stan surowy otwarty Dzięki wcześniejszemu przygotowaniu elementów konstrukcyjnych w fabryce, montaż domu na działce trwa do kilku dni. To oszczędza czas i minimalizuje uciążliwości związane z budową.
  7. Stan surowy zamknięty Kolejnym etapem jest zamknięcie budynku, co obejmuje montaż okien, drzwi oraz krycie dachu. Firma TAGA dba o każdy detal, by zapewnić wysoką efektywność energetyczną budynku.
  8. Stan deweloperski Po wstępnym wykończeniu wnętrz możemy zakończyć współpracę, jednak nasza firma oferuje także realizacje pod klucz. To znaczy, że możemy zająć się kompleksowym wykończeniem wnętrz, pozostawiając Tobie tylko klucze do nowego domu.
  9. Wnętrza Każdy detal wnętrza Twojego domu może być dostosowany do Twoich preferencji. Firma TAGA wciela w życie nawet najbardziej nietypowe pomysły, nie rezygnując przy tym z narzuconych sobie wysokich standardów jakościowych.
  10. Ogród Ostatnim etapem jest zagospodarowanie otoczenia domu. Nasz architekt krajobrazu zadba o to, by nie tylko budynek, ale również jego otoczenie prezentowało się okazale i harmonijnie wpisywało się w krajobraz.

Wnioski: Budynki TAGA oferują kompleksową obsługę na każdym etapie budowy – od pierwszych planów po ostatnie wykończenia. To gwarancja szybkiego, wygodnego i nowoczesnego rozwiązania dla każdego, kto marzy o własnym domu.